
Ноутбук EU Lenovo IdeaPad 3 15ITL6 (82H801QQPB) FullHD Win11EN Arctic Grey
- В наличии
- Код: 82H801QQPB
18 999,13 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильний ноутбук для студента або всієї родини
Lenovo ideapad 3i 15ITL6 має все необхідне для реалізації навчальних проектів, участі у відеоконференціях і приємного відпочинку. Ноутбук продуманий до деталей: від продуктивної «начинки» до захисної шторки на веб-камері і приємного золотисто-пісочного відтінку корпусу.
Мобільність на кожен день
Lenovo ideapad 3i 15ITL6 зручно брати на аудиторні заняття та в подорожі - пристрій з екраном діагоналлю 15,6 дюйма важить всього 1,65 кг. Завдяки повністю зарядженій батареї ємністю 45 Вт*г тобі до 7,5 години не доведеться шукати розетку. Технологія Rapid Charge забезпечить швидкісну «підживлення» акумулятора ideapad 3i 15ITL6 - з 0 до 80% за 60 хвилин.
Продумані пристрої введення, інтерфейси, зв’язок
Lenovo ideapad 3i 15ITL6 оснащений великим тачпадом і зручними клавішами з підсвічуванням - друкуй з комфортом навіть в повній темряві.
Windows 11 Home in S mode для країн Benelux (EN/FR/DE/NL), без російської та української мови.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Цвет | Серый |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 2 |
| Модель процессора | Intel Core i3-1115G4 |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.65 кг |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Батарея | 38 Вт-год |
| Вага | 1,65 кг |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Габарити (ШхГхВ) | 359.2х236.5х19.9 мм |
| Діагональ екрану | 15,6" |
| Кардридер | SD |
| Колір | сірий |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Матриця | IPS |
| Модель відеокарти | UHD Graphics G4 |
| Модель процесора | Intel Core i3-1115G4 |
| Назва серії | IdeaPad 3 |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | - |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC | немає |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Поверхня екрану | матова |
| Підтримка 3G, 4G (LTE) | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія процесора | Intel Core i3 |
| Сканер відбитків пальців | відсутній |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора | 3,0 - 4,1 ГГц |
- Цена: 18 999,13 ₴











