
Ноутбук Acer Aspire 5 A515-45-R9FY (NX.A82EU.00F) FullHD Silver
- Нет в наличии
- Код: NX.A82EU.00F
24 975 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Втілення ідеальної форми та функціональності
Неймовірно тонкий корпус і приємне на дотик покриття підкреслюють переваги пристрою.
Приємний на дотик
Вишукане покриття корпусу з візерунком із тонких ліній забезпечує приємні тактильні відчуття.
Точне керування
Сенсорна панель із технологією Precision Touchpad відрізняється приголомшливою чутливістю для більш ефективної роботи за ноутбуком.
Приголомшливі функціональні можливості
Aspire 5 обладнаний технологіями, які ідеально підійдуть для динамічних і активних користувачів.
Якісне бездротове під'єднання
Завдяки продуманому розміщенню бездротової антени 802.11ax забезпечується надійний сигнал бездротового під'єднання.
Комфорт для зору
Особлива технологія знижує навантаження на очі за допомогою фільтрів синього кольору та допомагає працювати довше з оптимальним комфортом.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип | Ноутбук |
| Цвет | Серебристый |
| Предустановленная ОС | Linux |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Модель процессора | AMD Ryzen 5 5500U |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.8 кг |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Батарея | 3 комірки |
| Вага | 1,8 кг |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Виробник процесора | AMD |
| Встановлена ОС | Linux |
| Габарити (ШхГхВ) | 363.4х250.5х17.95 мм |
| Діагональ екрану | 15,6" |
| Кардридер | відсутній |
| Колір | сріблястий |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Матриця | IPS |
| Модель відеокарти | Radeon Graphics |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 5500U |
| Назва серії | Aspire |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | - |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC | немає |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Поверхня екрану | матова |
| Підтримка 3G, 4G (LTE) | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія процесора | AMD Ryzen 5 |
| Сканер відбитків пальців | є |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора | 2,1 - 4,0 ГГц |
- Цена: 24 975 ₴









