
Ноутбук Acer Aspire 3 A315-58G-53TG (NX.ADUEU.014) FullHD Silver
- Нет в наличии
- Код: NX.ADUEU.014
24 050 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Немає значення, чи ви вдома, у школі чи на роботі – працюйте ефективно завдяки найновішим процесорам Intel або AMD, підтримуючи порядок і узгоджену та безперебійну роботу програм.
Втілення ідеальної форми та функціональності
Неймовірно тонкий корпус і приємне на дотик покриття підкреслюють переваги пристрою.
Приголомшливі функціональні можливості
Aspire 3 обладнаний технологіями, які ідеально підійдуть для динамічних і активних користувачів.
Якісне бездротове під'єднання
Завдяки продуманому розміщенню бездротової антени 802.11ac забезпечується надійний сигнал бездротового під'єднання.
Комфорт для зору
Особлива технологія знижує навантаження на очі за допомогою фільтрів синього кольору та допомагає працювати довше з оптимальним комфортом.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип | Ноутбук |
| Цвет | Серебристый |
| Предустановленная ОС | DOS/Без ОС |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Модель процессора | Intel Core i5-1135G7 |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.7 кг |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 2 комірки |
| Вага | 1,7 кг |
| Веб-камера | 0,3 МП |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Виробник процесора | Intel |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Габарити (ШхГхВ) | 363.4х238.4х19.9 мм |
| Діагональ екрану | 15,6" |
| Кардридер | відсутній |
| Колір | сріблястий |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Матриця | IPS |
| Модель відеокарти | GeForce MX350 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1135G7 |
| Назва серії | Aspire |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | 2 ГБ DDR5 |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 256 ГБ |
| Обсяг eMMC | немає |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Поверхня екрану | матова |
| Підтримка 3G, 4G (LTE) | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Сканер відбитків пальців | відсутній |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора | 2,4 - 4,2 ГГц |
- Цена: 24 050 ₴







