
Смартфон Xiaomi Poco M5S 6/128GB Dual Sim Yellow
- В наличии
- Код: Poco M5S 6/128GB Yellow
9 199 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
64-мегапіксельна камера
Зафіксуйте чудові моменти
64-мегапіксельна камера з високою роздільною здатністю створює захоплюючі дух кристально чисті зображення. Чіткість та кольори додатково покращені передовим алгоритмом на основі штучного інтелекту, що дозволяє вам експериментувати, як ніколи раніше.
6,43-дюймовий AMOLED-дисплей
Кращий у своєму класі AMOLED DotDisplay з високою чіткістю, приголомшливими кольорами та приголомшливою яскравістю забезпечує найкраще візуальне сприйняття.
Подвійні динаміки
Іммерсивний звук
Дизайн із двома динаміками, стереофонічний об’ємний звук дозволяють вам насолоджуватися захоплюючими враженнями під час розваг.
MediaTek Helio G95
Високопродуктивний восьмиядерний процесор
POCO M5s оснащений восьмиядерним процесором MediaTek Helio G95, який використовує два високопродуктивних ядра Cortex-A76, доповнених потужним графічним процесором Mali-G76 MC4.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Цвет | Желтый |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | AMOLED |
| Память и процессор | |
| Процессор | Mediatek Helio G95 |
| Количество ядер | 8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | USB Type-C |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 178.8 г |
| Встановлена ОС | Android 12.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 160.64х74.5х8.29 мм |
| Діагональ екрану | 6.43" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Колір | жовтий |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 4 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Наявність NFC | з NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 64+8+2+2 Мп |
| Потужність заряджання | 33 Вт |
| Процесор | MediaTek Helio G95 |
| Підтримка SD-карти | до 1 ТБ |
| Роздільна здатність | 2400x1080 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | AMOLED |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора | 2x2.05 ГГц + 6x2.0 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
- Цена: 9 199 ₴










