
Смартфон Blackview A80 2/16GB Dual Sim Interstellar Black EU_
- В наличии
3 293 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Blackview випустила смартфон, який відзначився дуже привабливим дизайном і непоганою якістю збірки, купити цей смартфон можна абсолютно недорого, а які ще плюси є у гаджета, ви дізнаєтеся з огляду від інтернет-магазину Світ смартфонів.
Дизайн
Смартфон виготовлений з металу і пластмаси, на задній стороні у нього гарний круглий модуль для камер і сканер відбитків пальців. Виглядає смартфон Blackview A80 практично, як флагман, особливо за рахунок Безрамковий екрану з круглою вставкою під фронтальну камеру, при цьому його ціна на низькому рівні. Купити Blackview A80 в Україні ви зможете в червоному, блакитному або чорному кольорі.
Екран
Дисплей смартфона по-справжньому великий, 6.21 дюйм, а під його роздільну здатність всього 1560x720рх, для якісного зображення цього буде достатньо, але на деталізацію розраховувати не варто. Зате кольору і контрастність у смартфона на високому рівні, завдяки IPS матриці, ви можете купити смартфон і насолоджуватися яскравими колірними відтінками.
Продуктивність
Незважаючи на те що ціна Blackview A80 невисока, смартфон зможе працювати досить потужно. Пам’ять пристрою склала 2 \ 16Гб, якщо ви хочете зберігати багато файлів і програм, то доведеться купити карту пам’яті, яка значно розширить сховище.
Акумулятор
Великий плюс для Blackview A80 це його батарея з ємністю 4200мАч, вона забезпечить дві доби активної роботи пристрою без потреби відновлювати енергію.
Камери
У основної камери дозвіл 13Мп, а фронтальна отримала 5Мп. Не можна сказати, що фото і відео будуть високої якості, але гідний знімки з мінімальною кількістю «шумів» цей гаджет може забезпечити.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blackview |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Цвет | Черный |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Память и процессор | |
| Процессор | MediaTek MT6737 |
| Количество ядер | 4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ємність акумулятора | 4200 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Micro-USB |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 180 г |
| Встановлена ОС | Android 10.0 (Q) |
| Габарити (ВхШхГ) | 157.6x76.3x8.8 мм |
| Діагональ екрану | 6.21" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Колір | чорний |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 4 |
| Кількість ядер | 4 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou |
| Наявність NFC | без NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 16 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Основна камера | 13+2+0.3+0.3 Мп |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Процесор | MediaTek MT6737 |
| Підтримка SD-карти | до 128 ГБ |
| Роздільна здатність | 1560х720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора | 1.25 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
- Цена: 3 293 ₴







