
Смартфон Blackview А90 4/64 Dual Sim Red EU_
- В наличии
4 403 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дизайн
Модель значно поліпшила свій зовнішній вигляд. Корпус із пластику виглядає цілком пристойно. Лицьова панель умістила великий дисплей з вбудованою фронталкою. Дактилоскопічний сканер знаходиться на бічній грані. Ззаду розмістили вертикальний модуль основної камери.
Дисплей
За своєю ціною девайс пропонує шикарне зображення. Відмінна LCD IPS-матриця з діагоналлю 6.39 дюйма з роздільною здатністю 720х1520рх. Зважившись витратити свої кровні і купити смартфон Blackview A90, ви отримаєте якісну, для своєї ціни, деталізацію, запас яскравості, відмінну чіткості і глибокі відтінки.
Продуктивність
Телефон недорогий, проте він працює на досить потужному чипі - MediaTek Helio P60 (MT6771). Разом з графікою Mali-G72 і 4 Гб оперативної пам’яті може здивувати по своїй ціні. Нехай він і не подарує високу потужність, але для своїх завдань буде прекрасним помічником. Вирішивши купити Blackview A90, ви отримаєте гаджет з вбудованим сховищем 64Гб з підтримкою гібридного слота SIM / SD-карт.
Акумулятор
Батарея ємністю 4250мАч, завдяки гарній оптимізації надає до доби автономності, а швидка зарядка на 55W оперативно відновить енергію.
| Основные | |
|---|---|
| Тип устройства | Смартфоны |
| Производитель | Blackview |
| Цвет | Красный |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Память и процессор | |
| Процессор | Mediatek Helio P60 |
| Количество ядер | 4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ємність акумулятора | 4250 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | USB Type-C |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | немає |
| Вага | 185 г |
| Встановлена ОС | Android 11.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 166.3х77.6х8.8 мм |
| Діагональ екрану | 6.39" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Колір | червоний |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Кількість ядер | 4 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou |
| Наявність NFC | з NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Основна камера | 12 Мп |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Процесор | MediaTek Helio P60 |
| Підтримка SD-карти | до 256 ГБ |
| Роздільна здатність | 1520х720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | немає |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | є |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора | 2.0 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
- Цена: 4 403 ₴


