
Смартфон Blackview BL5000 8/128GB Dual Sim Black EU_
- В наличии
- Код: BL5000 8/128GB Black EU_
8 880 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Швидка 30Вт зарядка та бездротова зарядка
Миттєва підзарядка
Всього за 10 хвилин акумулятор Blackview BL5000 ємністю 4980мАч до 22%, і Ви вже готові до нових випробувань у грі. Великий акумулятор забезпечує ігри протягом цілого дня.
Доопрацьована система камер
Дозволяє знімати як профі
Збільшений кут огляду до 125°. Величезний приріст у швидкості фокусування та кількості освітлення, що приймається. Знімайте під водою режим підводної зйомки. Blackview BL5000 дозволяє робити чудові кадри, всі залежно від ситуації, знімайте вдень і вночі, під водою або панорами гір.
Відмінний компаньйон у подорожах
Blackview BL5000 досить міцний і витримає екстремальні прояви природи, забезпечить найвищу продуктивність в іграх, володіє чудовою камерою для подорожей та великим акумулятором.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blackview |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Цвет | Черный |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Память и процессор | |
| Процессор | MediaTek MT6833 |
| Количество ядер | 8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 4980 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | USB Type-C |
| Аудіороз'єм | USB Type-C |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | немає |
| Вага | 270 г |
| Встановлена ОС | Android 11.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 164х80х12.8 мм |
| Діагональ екрану | 6.36" |
| Захист від пилу і вологи | IP69K |
| Колір | чорний |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Наявність NFC | з NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 16+2+2 Мп |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Процесор | MediaTek MT6833 |
| Підтримка SD-карти | відсутня |
| Роздільна здатність | 2300х1080 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | немає |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | є |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Частота процесора | 2x2.2 ГГц + 6x2.0 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
- Цена: 8 880 ₴





