
Смартфон Blackview A70 Pro 4/32GB Dual Sim Black EU_
- В наличии
- Код: A70 Pro 4/32GB Black EU_
4 107 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дизайн
Сучасний ергономічний смартфон виконаний із міцного пластику. Сканер відбитка пальця розмістився на задній кришці. Фронтальна камера розмістилася практично без рамкового екрана з краплеподібним вирізом. Гаджет можна придбати в чорному, синьому, червоному та зеленому кольорі.
Дисплей
Великий 2.5D округлений дисплей з діагоналлю 6.52 дюйми з роздільною здатністю 1600 х 720px. Екран займає 80.87% простору передньої панелі.
Продуктивність
Blackview A70 Pro створювався як робочий конячок, ви можете здійснювати дзвінки, використовувати месенджери, серфити інтернет і переглядати відео, пограти можна тільки не вимогливі ігри. За це відповідає 4-х ядерний процесор Unisoc Tiger T310 з максимальною частотою 2 ГГц.
Акумулятор
Як для невеликої ціни смартфона, встановлена відмінна батарея 5380мАг.
| Основные | |
|---|---|
| Тип устройства | Смартфоны |
| Цвет | Черный |
| Производитель | Blackview |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Память и процессор | |
| Процессор | Unisoc T310 |
| Количество ядер | 8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5380 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Micro-USB |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 205 г |
| Встановлена ОС | Android 11.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 165.2х77х9.6 мм |
| Діагональ екрану | 6.52" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Колір | чорний |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навігація | GPS, GLONASS, Beidou |
| Наявність NFC | без NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 13+2+2 Мп |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Процесор | Unisoc T310 |
| Підтримка SD-карти | до 128 ГБ |
| Роздільна здатність | 1600х720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | є |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора | 4x1.6 ГГц + 4x1.2 ГГц |
| Швидка зарядка | відсутня |
- Цена: 4 107 ₴






