
Ноутбук Lenovo IdeaPad L3 15ITL6 (82HL00HCRA)
- Нет в наличии
- Код: 82HL00HCRA
18 722 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Lenovo IdeaPad L3i (15) містить усе необхідне для повсякденного використання ноутбука, а також пропонує потужну пам’ять і процесор Intel. Він ідеально підходить для тих, хто хоче робити більше, ніж просто переглядати Інтернет. А з дисплеєм FHD і стереодинаміками ви можете транслювати свої улюблені фільми та шоу будь-де завдяки акумулятору, якого вистачить на цілий день. На роботі, у школі чи вдома IdeaPad L3i (15) знайде щось для кожного.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Цвет | Серый |
| Предустановленная ОС | DOS/Без ОС |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 2 |
| Модель процессора | Intel Core i3-1115G4 |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.2 кг |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 36 Вт-год |
| Вага | 2,2 кг |
| Веб-камера | 0,3 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Габарити (ШхГхВ) | 363х254.6х22.9 мм |
| Діагональ екрану | 15,6" |
| Кардридер | SD |
| Колір | сірий |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Матриця | TN |
| Модель відеокарти | UHD Graphics G4 |
| Модель процесора | Intel Core i3-1115G4 |
| Назва серії | IdeaPad 3 |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | - |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC | немає |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Поверхня екрану | матова |
| Підтримка 3G, 4G (LTE) | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія процесора | Intel Core i3 |
| Сканер відбитків пальців | відсутній |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора | 3,0 - 4,1 ГГц |
- Цена: 18 722 ₴


