Новинка

Монiтор ASUS 15.6" MB16AP IPS Dark Gray
- В наличии
- Код: 55345345935
19 000 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Монітор ASUS MB16AP призначений для мобільних користувачів, роблячи їх роботу ще більш продуктивною. Він є першим в світі портативним монітором, який отримує напругу живлення через роз"єм USB Type-C. Монітор сумісний з інноваційними ноутбуками від провідних виробників. При товщині всього 8 мм і масі 850 грамів MB16AP є найлегшим у світі 15,6-дюймовим портативним монітором.
Оборотна конструкція USB-C будь-якого типу забезпечує швидке та безпроблемне підключення до будь-якого пристрою.
IPS-екран з широкими кутами огляду
MB16AP може похвалитися чудовим дисплеєм формату Full HD (1920x1080 точок). Завдяки технології IPS зображення не зазнає будь-яких спотворень кольору при зміні кута, під яким користувач дивиться на екран.
Фільтрація синього світла
В даному моніторі реалізована функція фільтрації синього світла ASUS Ultra-Low Blue Light для підвищення комфорту при читанні та зниження шкідливого впливу цієї складової видимого спектру на зір. Ступінь фільтрації задається в екранному меню та може досягати 70%.
Мінімізація мерехтіння екрану
Для усунення мерехтіння екрану в моніторі MB169АP застосована технологія Flicker-free. Бездоганна реалізація цієї технології підтверджена сертифікатом лабораторії TUV Rheinland.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Размеры | |
| Вес | 0.85 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| HDMI | відсутній |
| Колір | темно-сірий |
| DisplayPort | відсутній |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| Вага | 0.85 кг |
| Тип матриці | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Поверхня екрану | глянсова |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Габарити (ШхВхГ) | 359.7x226.4x8.0 мм |
| Концентратор USB | немає |
| Контрастність | 800:1 |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Додаткові роз'єми | USB Type-C |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Яскравість | 220 кд/м2 |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Кріплення на стіну | відсутнє |
| Споживана потужність (в роботі) | 9 Вт |
| Час реакції | 5 мс |
| Регулювання по висоті | відсутнє |
| Вигнутий екран | Нет |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Сенсорний | Нет |
| Ігрові технології | немає |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Вбудована камера | немає |
| Безрамковий монітор | Нет |
- Цена: 19 000 ₴





