Новинка

Монiтор ASUS 17.3" ROG Strix XG17AHPE Black
- Нет в наличии
- Код: 90LM05G1-B02170
32 000 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
17,3-портативний портативний ігровий IPS-монітор з роздільною здатністю FHD, високою швидкістю оновлення (240 Гц) і адаптивною синхронізацією. Вбудований акумулятор ємністю 7800 мА / год: до 3 годин автономної роботи при частоті оновлення екрану в 240 Гц і прискорена підзарядка (1 година підзарядки вистачить на 2 години роботи при 240 Гц).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диагональ экрана | 17.3 дюйм |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Размеры | |
| Вес | 1.76 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| HDMI | 1 |
| Колір | чорний |
| DisplayPort | відсутній |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| Вага | 1.76 кг |
| Тип матриці | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Поверхня екрану | матова |
| Діагональ екрану | 17.3" |
| Габарити (ШхВхГ) | 399.09х250.51х9.95 мм |
| Концентратор USB | немає |
| Контрастність | 1000:1 |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Додаткові роз'єми | 2хUSB Type-C |
| Потужність аудіосистеми | 2х1 Вт |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
| Частота оновлення | 240 Гц |
| Кріплення на стіну | відсутнє |
| Споживана потужність (в роботі) | 10 Вт |
| Час реакції | 3 мс |
| Регулювання по висоті | є |
| Вигнутий екран | Нет |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Сенсорний | Нет |
| Ігрові технології | немає |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Вбудована камера | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
- Цена: 32 000 ₴






