Новинка

Портативный монитор ASUS 15.6" MB16AH IPS Black
- В наличии
- Код: 90LM04T0-B02170
14 000 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Монітор ASUS MB16AH призначений для мобільних користувачів, роблячи їх роботу ще більш продуктивною. Він є першим в світі портативним монітором, який отримує напругу живлення через роз"єм USB Type-C. Монітор сумісний з інноваційними ноутбуками від провідних виробників.
Оборотна конструкція USB-C будь-якого типу забезпечує швидке та безпроблемне підключення до будь-якого пристрою.
IPS-екран з широкими кутами огляду
MB16AH може похвалитися чудовим дисплеєм формату Full HD (1920x1080 точок). Завдяки технології IPS зображення не зазнає будь-яких спотворень кольору при зміні кута, під яким користувач дивиться на екран.
Фільтрація синього світла
В даному моніторі реалізована функція фільтрації синього світла ASUS Ultra-Low Blue Light для підвищення комфорту при читанні та зниження шкідливого впливу цієї складової видимого спектру на зір. Ступінь фільтрації задається в екранному меню та може досягати 70%.
Мінімізація мерехтіння екрану
Для усунення мерехтіння екрану в моніторі MB16AH застосована технологія Flicker-free. Бездоганна реалізація цієї технології підтверджена сертифікатом лабораторії TUV Rheinland.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Размеры | |
| Вес | 0.73 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| HDMI | 1 |
| Колір | чорний |
| DisplayPort | відсутній |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| Вага | 0.73 кг |
| Тип матриці | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Поверхня екрану | матова |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Габарити (ШхВхГ) | 359.8x227.6x9 мм |
| Концентратор USB | немає |
| Контрастність | 700:1 |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Додаткові роз'єми | USB Type-C |
| Потужність аудіосистеми | 2х1 Вт |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Кріплення на стіну | відсутнє |
| Споживана потужність (в роботі) | 7 Вт |
| Час реакції | 5 мс |
| Регулювання по висоті | відсутнє |
| Вигнутий екран | Нет |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Сенсорний | Нет |
| Ігрові технології | немає |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Вбудована камера | немає |
| Безрамковий монітор | Нет |
- Цена: 14 000 ₴





