
Монітор ASUS 23.8" PA247CV Black
- В наличии
- Код: 90LM03Y1-B01370
15 000 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
ASUS ProArt Display PA247CV - це 27-дюймовий монітор, призначений для творчих професіоналів, з ним можна робити все - від редагування фото і відео до графічного дизайну. ProArt Display PA247CV відкалібрований на заводі і пройшов перевірку Calman для забезпечення чудової точності передачі кольору. Він також забезпечує стандартний 100% sRGB / 100% Rec. 709 кольоровий простір. Завдяки ексклюзивним функціям ASUS, таким як ProArt Preset і ProArt Palette з шістьма осями регулювання кольору, рівня чорного і яскравості, PA247CV дозволяє швидко, легко і точно отримати саме ту картинку, яка вам потрібна.
СПРАВЖНІ КОЛЬОРУ
Фахівці в області кольору покладаються на дисплеї з точною передачею кольору, щоб їх творіння виглядали саме так, як було задумано. ProArt Display PA247CV відкалібрований на заводі і пройшов перевірку Calman, щоб гарантувати кращу в галузі точність передачі кольору. Кожен дисплей ProArt проходить строгі і ретельні випробування, щоб гарантувати більш плавну градацію кольорів. Якщо ви є професійним користувачем, вам гарантовані точні передачі кольору при перегляді і створенні контенту.
ШВИДКА НАСТРОЙКА КОЛІРНОЇ ГАММИ
Ексклюзивний набір налаштувань ProArt Preset від ASUS пропонує кілька режимів для швидкого налаштування колірної гами. Незалежно від того, чи виконуєте ви корекцію, редагуєте відео або обробляєте фотографії, ви можете легко перемикатися і відповідати вашим потребам.
ПЕРСОНАЛІЗОВАНИЙ ДОСВІД РЕДАГУВАННЯ
ASUS ProArt Palette дозволяє налаштовувати дисплей за допомогою широкого діапазону параметрів, включаючи настройки колірного тону, температури і гами - все це легко доступно через інтуїтивно зрозумілі екранні меню. Є також двоточкові повзунки шкали сірого для всіх шести кольорів, що забезпечують більшу гнучкість настройки кольору, ніж у багатьох конкуруючих моніторів. ProArt Palette дає вам можливість працювати швидко і послідовно, а також дозволяє легко контролювати управління кольором.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Размеры | |
| Вес | 6.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 6.3 кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 539.7 х 329.9 х 52.8 мм |
| Додаткові роз'єми | 4хUSB3.2, 1хUSB Type-C |
| Діагональ екрану | 23.8" |
| Колір | чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | 4хUSB3.1 |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулювання по висоті | є |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 18 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип матриці | IPS |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
- Цена: 15 000 ₴







