Топ продаж

Планшет Alldocube kPad 4/64GB 4G Dual Sim Black для игр и учебы
- В наличии
- Код: T1026/AC-102581
7 500 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Alldocube kPad підтримує дводіапазонний Wi-Fi, Bluetooth 5.1, 4G та встановлення двох SIM-карт. Модель оснащена двома динаміками Box та вбудованим підсилювачем.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Alldocube |
| Операционная система | Android 11 |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 475 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Батарея | 6000 mAh |
| Частота | 1.8 ГГц |
| Вага | 475 г |
| Тип матриці | IPS |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Підтримка SD-карти | до 512 ГБ |
| Роздільна здатність | 2000 х 1200 |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou |
| Основна камера | 5 Мп |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Оперативна пам'ять | 4 ГБ |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Діагональ екрана | 10.4" |
| Вбудована пам'ять | 64 ГБ |
| Встановлена ОС | Android 11.0 |
| Розмір (ВхШхГ) | 248 х 157 х 8.6 мм |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | немає |
| Наявність стілусу | немає |
| Наявність клавіатури | немає |
| Наяність NFC | немає |
| Память и процессор | |
| Процессор | Unisoc Tiger T610 |
| Количество ядер | 8 |
- Цена: 7 500 ₴








