
Планшетний ПК Teclast P20S 4/64GB 4G Dual Sim Space Gray (TLA007/M5A1/TL-102773)
- В наличии
- Код: TLA007/M5A1/TL-102773
5 555 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
У Teclast P20S використовується восьмиядерний MediaTek Helio P22, що працює на частоті до 2 ГГц.
Доступно 4ГБ оперативної і 64ГБ вбудованої пам’яті (розширюється до 1Тб картою microSD), є підтримка LTE, дводіапазонний WiFi, GPS, дві камери: 5МП і 2МП селфі, які цілком підходять для відеодзвінків, керується все це чистою операційною системою Android 12 Ємність акумулятора 6000мАг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Teclast |
| Цвет | Голубой |
| Операционная система | Android |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 543 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | є |
| Wi-Fi | есть |
| Батарея | 6000 mAh |
| Вага | 543 г |
| Вбудована пам'ять | 64 ГБ |
| Встановлена ОС | Android 12.0 |
| Діагональ екрана | 10.1" |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Количество ядер | 8 |
| Навігація | GPS, A-GPS |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | є |
| Наявність клавіатури | немає |
| Наявність стілусу | немає |
| Наяність NFC | немає |
| Оперативна пам'ять | 4 ГБ |
| Основна камера | 5 Мп |
| Процессор | MediaTek Helio P22 |
| Підтримка SD-карти | є |
| Роздільна здатність | 1280 x 800 |
| Розмір (ВхШхГ) | 240 х 160 х 7.8 мм |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера | 2 Мп |
| Частота | 2 ГГц |
- Цена: 5 555 ₴






