
Планшетний ПК Teclast P40HD 4/64GB 4G Space Gray (TLA001/P4A1/TL-102808)
- В наличии
- Код: TLA001/P4A1/TL-102808
6 290 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
P40HD оснащений 8-ядерним процесором Unisoc T606 A75. Удосконалений 12-нм техпроцес споживає менше енергії і виділяє менше тепла, зберігаючи при цьому високу продуктивність і частоту на рівні 2,0 ГГц.
Працюйте в багатозадачному режимі та плавно перемикайтеся між програмами з 4 ГБ ОЗП. Зберігайте свої файли за допомогою вбудованої пам'яті об’ємом 64 ГБ поєднуючи з Micro SD обємом до 1 ТБ.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Teclast |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 430 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | є |
| Wi-Fi | есть |
| Батарея | 6000 mAh |
| Вага | 430 г |
| Вбудована пам'ять | 64 ГБ |
| Встановлена ОС | Android 12.0 |
| Діагональ екрана | 10.1" |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Количество ядер | 8 |
| Навігація | GPS, A-GPS |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | немає |
| Наявність клавіатури | немає |
| Наявність стілусу | немає |
| Наяність NFC | немає |
| Оперативна пам'ять | 4 ГБ |
| Основна камера | 5 Мп |
| Процессор | Tiger T606 |
| Підтримка SD-карти | до 1 ТБ |
| Роздільна здатність | 1920 x 1200 |
| Розмір (ВхШхГ) | 242 х 160 х 8 мм |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера | 2 Мп |
| Частота | 1.6 ГГц |
- Цена: 6 290 ₴









