
Планшетний ПК Teclast M40 Plus 8/128GB WiFi Aqua Blue (TLC005/N5A1/TL-102809)
- В наличии
- Код: TLC005/N5A1/TL-102809
7 990 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
MediaTek Kompanio 500 - це адаптована під планшети версія чіпсету Helio P60 з відкушеною підтримкою мобільного зв’язку.
8 ГБ оперативної та 128 ГБ постійної.
Екран стандартний десятидюймовий (296 см). Роздільна здатність - 1920x1200 (224 ppi).
Середня батарейка – 7000 мА·год. Одинарні камери - 5 МП спереду та 8 МП ззаду.
Доступ до мережі через дводіапазонний Wi-Fi.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Teclast |
| Цвет | Голубой |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 430 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | є |
| Wi-Fi | есть |
| Батарея | 7000 mAh |
| Вага | 430 г |
| Вбудована пам'ять | 128 ГБ |
| Встановлена ОС | Android 12.0 |
| Діагональ екрана | 10.1" |
| Кількість SIM-карт | без SIM-карти |
| Количество ядер | 8 |
| Навігація | GPS, A-GPS |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | немає |
| Наявність клавіатури | немає |
| Наявність стілусу | немає |
| Наяність NFC | немає |
| Оперативна пам'ять | 8 ГБ |
| Основна камера | 8 Мп |
| Процессор | MediaTek Kompanio 500 |
| Підтримка SD-карти | до 1 ТБ |
| Роздільна здатність | 1920 x 1200 |
| Розмір (ВхШхГ) | 240 х 160 х 9 мм |
| Стандарти зв'язку | немає |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Частота | 2 ГГц |
- Цена: 7 990 ₴






