
Планшетний ПК Teclast T50 2023 8/128GB 4G Space Gray (TLA002/T2C1/TL-102750)
- В наличии
- Код: TLA002/T2C1/TL-102750
13 000 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комплектація: Планшет. Зарядний пристрій. USB кабель. Інструкції. документи. Товарний чек. Гарантійний талон.
Потужний восьмиядерний процесор UNISOC Tiger T616 використовує всі можливості з 8 ГБ та 128 ГБ.
Новий Android 12 інтуїтивно зрозумілий дизайн інтерфейсу користувача в Android 12 і оптимізована системна логіка дозволяють планшету працювати більш плавно, ніж будь-коли. Розроблений з урахуванням вашої інформаційної безпеки, Android 12 пропонує нові зручні функції конфіденційності.
Дисплей 2K T50 використовується 11-дюймовий дисплей 2K від краю до краю, створений за технологією BOE і з оптимізацією T-Color 2.0.
Легкий цільний алюмінієвий корпус T50 важить 510 г і має товщину 7,5 мм. Він має міцний, легкий і довговічний корпус із цільного алюмінію, обробленого на верстатах для створення ультратонкої текстури, додатково оброблений піскоструминною обробкою.
Супер швидка зарядка та підтримка USB-PD потужністю 18 Вт та акумулятор ємністю 7500 мАг для найкращої автономності.
Чарівна камера Sony з автофокусом. Планшет Teclast T50 оснащений 20-мегапіксельною основною камерою з автофокусом та 8-мегапіксельною фронтальною камерою для кращої фіксації моментів та відеочатів.
Планшет Teclast T50 оснащений датчиками освітленості для максимальної зручності роботи з планшетом у нічний час.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Teclast |
| Цвет | Серый |
| Операционная система | Android |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 510 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 7500 mAh |
| Вага | 510 г |
| Вбудована пам'ять | 128 ГБ |
| Встановлена ОС | Android 12.0 |
| Діагональ екрана | 11" |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Количество ядер | 8 |
| Навігація | GPS, A-GPS |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | немає |
| Наявність клавіатури | немає |
| Наявність стілусу | немає |
| Наяність NFC | немає |
| Оперативна пам'ять | 8 ГБ |
| Основна камера | 20 Мп |
| Процессор | Unisoc Tiger T616 |
| Підтримка SD-карти | до 1 ТБ |
| Роздільна здатність | 2000 х 1200 |
| Розмір (ВхШхГ) | 237.5 х 142.5 х 7.5 мм |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота | 2 ГГц |
- Цена: 13 000 ₴









