
Планшет Chuwi HiPad Max 8/128GB Dual Sim Black для игр и учебы
- Нет в наличии
- Код: 5829492
10 500 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гаджет отримав 10,36-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 2000х1200 пікселів та рамками по 7 мм з усіх боків.
Працює новинка на основі однокристальної системи Qualcomm Snapdragon 680 з графікою Adreno 610, що містить 8 ГБ ОЗП та 128 ГБ флеш-пам’яті. Серед інших особливостей заявлені також модуль Wi-Fi 802.11, Dual SIM, операційна система Android 12. Ємність акумулятора становить 7000 мАг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CHuwi |
| Операционная система | Android 12.0 |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 440 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Батарея | 7000 mAh |
| Частота | 2.4 ГГц |
| Вага | 440 г |
| Тип матриці | IPS |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Підтримка SD-карти | до 512 ГБ |
| Роздільна здатність | 2000 х 1200 |
| Навігація | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Основна камера | 8 Мп |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Оперативна пам'ять | 8 ГБ |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Діагональ екрана | 10.36" |
| Вбудована пам'ять | 128 ГБ |
| Встановлена ОС | Android 12.0 |
| Розмір (ВхШхГ) | 246.5 х 156.25 х 8 мм |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | немає |
| Наявність стілусу | немає |
| Наявність клавіатури | немає |
| Наяність NFC | немає |
| Память и процессор | |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 680 |
| Количество ядер | 8 |
- Цена: 10 500 ₴









