
Планшетний ПК Chuwi Hi10 X 6/128GB Space Gray
- В наличии
- Код: Hi10 X 6/128GB Space Gray
9 899 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Незважаючи на те, що деякі комп'ютерні пристрої користуються популярністю і попитом серед покупців, кожен раз, коли з'являється нова модель в колекції, це викликає хвилю обговорень і інтересу серед користувачів. Вихід у світ планшета Chuwi Hi10X став справжньою подією для шанувальників цього виробника і цінителів якісних комп'ютерних пристроїв. Реї технічних даних і можливостей цієї моделі, потенційним покупцям сподобалося багато.
Екран і процесор
Виробник забезпечив модель планшета Chuwi Hi10X 10,1-дюймовим дисплеєм, з функціями IPS Full HD. Роздільна здатність екрану складає 1920-120 пікселів, що робить роботу з пристроєм і перегляд відео та інших файлів зручними та комфортними при будь-якому освітленні.
Пристрій оснащений сучасною моделлю 4-х ядерного процесора Intel Gemini Lake N4120, який в тандемі з графічним процесором UHD Graphics 600, 9-го покоління забезпечує високу ефективність відтворення відеофайлів.
Пам'ять, батарея і ОС
За рахунок того, що в девайсі Chuwi Hi10X використовується 6 Гб оперативної і 128 Гб вбудованої пам'яті, з планшетом легко і приємно працювати, навіть якщо йдеться про завантаження об'ємних додатків або програм, а також зберігання величезної кількості файлів різного типу.
Акумуляторна батарея вбудованого типу, ємністю 3800 маг, забезпечує до 8 годин автономної роботи пристрою, навіть якщо його доводиться експлуатувати безперервно і з максимальним навантаженням. Зарядити планшет Chuwi Hi10X можна повністю всього лише за 1,5 години.
В якості операційної системи в планшеті Chuwi Hi10X, виробником обрана Windows 10. Завдяки тому, що багатьом користувачам ця операційна система відома досить добре, освоїти всі можливості і функціонал нового планшета, їм буде легко і просто.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CHuwi |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | IPS |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 3500 mAh |
| Вага | 522 г |
| Вбудована пам'ять | 128 ГБ |
| Встановлена ОС | Windows 10 Home |
| Діагональ екрана | 10.1" |
| Кількість SIM-карт | без SIM-карти |
| Навігація | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | є |
| Наявність клавіатури | немає |
| Наявність стілусу | немає |
| Наяність NFC | немає |
| Оперативна пам'ять | 6 ГБ |
| Основна камера | 5 Мп |
| Процессор | Intel Celeron N4120 |
| Підтримка SD-карти | до 128 ГБ |
| Роздільна здатність | 1920 x 1200 |
| Розмір (ВхШхГ) | 261.8 х 167.3 х 8.8 мм |
| Стандарти зв'язку | немає |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера | 2 Мп |
| Частота | 1.1 - 2.6 ГГц |
- Цена: 9 899 ₴



