
Планшет Blackview Oscal Pad 10 8/128GB 4G Dual Sim Mint Green
- В наличии
- Код: Oscal Pad 10 Mint Green
8 000 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Об’єднавши новітні художні форми та вражаюче почуття технології, дизайнери OSCAL вміло запакували велику батарею в цей тонкий, ніж будь-коли, OSCAL Pad 10. Завдяки дизайну з напівплоськими краями та оновленою матовою поверхнею, OSCAL Pad 10 приємно виглядає його та зручніше тримати.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Oscal |
| Цвет | Зелёный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 536 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 6580 mAh |
| Вага | 536 г |
| Вбудована пам'ять | 128 ГБ |
| Встановлена ОС | Android 12.0 |
| Діагональ екрана | 10.1" |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Количество ядер | 8 |
| Навігація | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | Немає |
| Наявність клавіатури | Немає |
| Наявність стілусу | Немає |
| Наяність NFC | Немає |
| Оперативна пам'ять | 8 ГБ |
| Основна камера | 13 Мп |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Підтримка SD-карти | до 1 ТБ |
| Роздільна здатність | 1920 x 1200 |
| Розмір (ВхШхГ) | 241.3 x 160.8 x 8.9 мм |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота | 1.6 ГГц |
- Цена: 8 000 ₴











