
Акустична система Harman/Kardon Onyx Studio 7 Black (HKOS7BLKEP)
- В наличии
- Код: HKOS7BLKEP
8 762,50 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акустика Harman Kardon Onyx Studio 7
Елегантний дизайн
Тканинне покриття і скаладна ручка з анодованого алюмінію.
Виготовлений з високоякісних матеріалів, Onyx 7 легко впишеться в інтер’єр.
Об’ємне звучання
Нові подвійні високочастотні динаміки створюють об’ємний звук в будь-якому приміщенні. Ви можете отримати насолоду від високою деталізацією треків, просто включивши Onyx Studio 7.
Стерео пара
Об’єднуйте Onyx 7 в стерео систему для кращої якості аудіо.
Автономність
Завдяки 8 години автономної роботи вас не буде пов’язувати шнур живлення. Відправляйтеся на пікнік, прогулянку або тренування, батареї вистачить на весь день.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Harman/Kardon |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| USB (для відтворення) | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Ємність акумулятора | 3250 мАг |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм | AUX |
| Вага | 3.295 кг |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Відношення сигнал/шум | >80 дБ |
| Діаметр динаміків | 1 х 120 мм, 2 х 25 мм |
| Живлення | від акумулятора |
| Захист | немає |
| Кардрідер | немає |
| Колір | Black |
| Матеріал корпусу | метал, пластик, тканина |
| Потужність | 50 Вт |
| Пульт ДУ | немає |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Розмір | 268 x 302.5 x 159.5 мм |
| Тип акустики | портативна |
| Формат акустики | 1.0 |
| Час автономної робои | 8 годин |
| Частотний діапазон | 50 - 20 000 Гц |
- Цена: 8 762,50 ₴










