
Акустична система JBL Clip 4 Blue (JBLCLIP4BLU)
- Нет в наличии
- Код: JBLCLIP4BLU
2 200 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підключай і слухай.
Унікальна, портативна, суперміцна водонепроникна акустична система JBL Clip 4 з функцією Bluetooth, незважаючи на свій компактний розмір, відрізняється дивовижно потужним звуком. Оновлений, міцний, повністю вбудований карабін пристібається до одягу, ременя або рюкзаку, дозволяючи брати Clip 4 з собою в будь-яку подорож. Система Clip 4 має ступінь захисту від води за стандартом IP67, забезпечує 10 годин безперервного відтворення завдяки літій-іонному акумулятору ємністю 1000 мА/ч, дозволяючи ні на хвилину не розлучатися з улюбленою музикою. Вбудований спікерфон з шумо- та ехопоглинанням гарантує ідеально чистий звук під час телефонних розмов після натискання однієї кнопки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JBL |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| USB (для відтворення) | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Ємність акумулятора | 1000 мАг |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм | AUX |
| Вага | 0.21 кг |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Відношення сигнал/шум | >80 дБ |
| Діаметр динаміків | немає даних |
| Живлення | від акумулятора |
| Захист | IP67 |
| Кардрідер | немає |
| Колір | Blue |
| Матеріал корпусу | прогумований пластик, тканина |
| Потужність | 3 Вт |
| Пульт ДУ | немає |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Розмір | 137 х 97 х 46 мм |
| Тип акустики | портативна |
| Формат акустики | 1.0 |
| Час автономної робои | 10 годин |
| Частотний діапазон | 120 - 20 000 Гц |
- Цена: 2 200 ₴






