
Акустична система JBL GO 3 Blue (JBLGO3BLU)
- Нет в наличии
- Код: JBLGO3BLU
1 450 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильна JBL Go 3 подарує вам багате звучання JBL. Новий привабливий і сміливий дизайн, різноколірна тканина і виразні деталі - цей аксесуар неможливо не узяти в наступну поїздку. C JBL Pro ваші мелодії зазвучать по-новому. Завдяки захисту класу IP67 від води і пилу ви зможете насолоджуватися музикою навіть під дощем, а вбудована ручка дозволить прикріпити колонку куди завгодно. Go 3 пропонується в абсолютно нових відтінках і колірних поєднаннях, характерних для сучасної вуличної моди. JBL Go 3 виглядає так само яскраво, як звучить.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JBL |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| USB (для відтворення) | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Ємність акумулятора | немає даних |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм | немає |
| Вага | 0.209 кг |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Відношення сигнал/шум | >85 дБ |
| Діаметр динаміків | немає даних |
| Живлення | від акумулятора |
| Захист | IP67 |
| Кардрідер | немає |
| Колір | Blue |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність | 4.2 Вт |
| Пульт ДУ | немає |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Розмір | 87.5 х 75 х 41.3 мм |
| Тип акустики | портативна |
| Формат акустики | 1.0 |
| Час автономної робои | 5 годин |
| Частотний діапазон | 110 - 20 000 Гц |
- Цена: 1 450 ₴









