
Беспроводная портативная колонка REAL-EL X-710 Black
- Нет в наличии
- Код: 121600005
1 231,64 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мультимедійна REAL-EL X-710 має сучасний дизайн з підсвічуванням і якісним звучанням. Широкий функціонал "бумбокса" дозволяє прослуховувати музику підключаючи мобільний пристрій, ПК, TV, ноутбуки і т. п., як через вивід AUX, так і по Bluetooth. USB і Micro SD card роз"єми дають можливість прослуховувати аудіо-файли з flash носіїв. X-710 відмінний супутник для відпочинку на природі, літій-іонний акумулятор на 1500 mAh забезпечить вас музикою на вельми тривалий час
Особливості
TWS - одночасне підключення двох систем до одного джерела аудіо сигналу
Вбудоване FM радіо
Передача аудіо сигналу по Bluetooth
USB, Micro SD (TF)
AUX підключення для використання з ПК, ТБ та іншими джерелами
Еквалайзер: Classic, JAZZ, POP, Normal
Підсвічування
Збільшений час роботи
Радіус дії Bluetooth - до 10 метрів
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Real-el |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | немає |
| Вага | 1 кг |
| Потужність | 10 Вт |
| Колір | Black |
| Живлення | від акумулятора |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Пульт ДУ | немає |
| Ємність акумулятора | 1500 мАг |
| Захист | немає |
| Частотний діапазон | 90 - 20 000 Гц |
| Розмір | 284 х 145 х 177 мм |
| Підсвічування | є |
| Діаметр динаміків | 4 дюйма |
| Час автономної робои | 5 годин |
| Відношення сигнал/шум | немає даних |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм | AUX |
| Кардрідер | є |
| USB (для відтворення) | є |
| FM-приймач | є |
| Формат акустики | 1.0 |
| Ethernet | немає |
| Тип акустики | портативна |
| Основные | |
| Цвет | Черный |
- Цена: 1 231,64 ₴









