
Bluetooth ресивер Baseus Qiyin AUX Car Bluetooth Receiver Black
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: WXQY-01
375,95 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Baseus Qiyin AUX Car Bluetooth Receiver Black — приймач з AUX-адаптером, який допомагає програвати музику та відповідати на дзвінки з телефона або планшета за допомогою бездротового з'єднання на аудіосистемі автомобіля чи колонці.
Відповідати на виклики під час водіння стане ще безпечніше та зручніше з адаптером завдяки кнопці керування викликами. Також пристрій обладнаний кнопками, за допомогою яких можна змінювати гучність, перемикати пісні та ставити на відтворення/паузу.
Адаптер обладнаний батареєю потужністю 145 мА·год, тому її заряду вистачає на 10 годин відтворення музики. Зарядити акумулятор можна за допомогою кабелю Micro-USB, який йде в комплекті.
Особливості:
− обладнаний версією Bluetooth 5.0;
− обладнаний акумулятором, заряду якого вистачає на 10 годин;
− дає змогу відповідати на дзвінки, є вбудований мікрофон;
− бездротове з'єднання ловить на відстані до 10 м;
− обладнаний роз'ємом MicroUSB;
− можна керувати відтворенням музики за допомогою кнопок;
− обладнаний індикаторами стану роботи й заряджання;
− в комплекті йде USB-кабель (50 см).
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 145 mAh |
| Бренд | Baseus |
| Версія Bluetooth | 5.0 |
| Вихідний роз’єм | mini jack 3,5 мм |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Колір ресивера | Black |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Модель | Qiyin AUX Car Bluetooth Receiver |
| Радіус дії | До 10 м |
| Розмір (") | 52 × 13 × 46 мм |
| Час роботи | 10 годин |
- Цена: 375,95 ₴



