
SSD Apacer AS340 480GB 2.5" 7mm SATAIII Standard
- Нет в наличии
- Код: AP480GAS340G-1
1 286,90 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Це ідеальний по бюджету вибір для початківців геймерів. Швидкість доступу в 20 разів швидше, ніж у звичайного жорсткого диска.
AS340 працює на інтерфейсі SATA III, а послідовна швидкість читання / запису становить 550 / 500Мб / с.
Енергоспоживання на 95% менше, ніж у звичайних комп'ютерних жорстких дисків.
AS340 має розширений термін служби з поліпшеною стабільністю роботи, підтримуючи високу ефективність навіть після тривалого використання.
Переваги:
Швидкість читання до 550 МБ/с
Швидкість запису до 500 МБ/с
Підтримка SMART/NCQ/ECC
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Apacer |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Объем накопителя | 480 GB |
| Скорость записи | 500 Мб/сек |
| Скорость считывания | 550 Мб/сек |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип диска | SSD |
| Вид | Внутренний |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 75 г |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Время наработки на отказ | 1500000 час |
| Пользовательские характеристики | |
| Група ємності | 480Gb - 512Gb |
| Интерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Країна реєстрації бренда | Тайвань |
| Модель SSD | AS340 Standard |
| Размер | 100 x 69.9 x 7 мм |
| Тип елементів пам'яті | TLC |
| Форм-фактор | 2.5" |
- Цена: 1 286,90 ₴



