
Bluetooth ресивер Usams US-SJ519 3.5DC Mini Car Wireless Audio Receiver BT5.0 Grey
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: SJ519JSQ01
346,86 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Завдяки Bluetooth-ресиверу Usams Mini Car jack 3.5 mm більше не знадобиться аудіокабель для прослуховування музики зі смартфона через колонки машини. Універсальний аудіоадаптер Usams US-SJ519 3.5DC Mini Car призначений для бездротового прийому звукового сигналу та передачі його на будь-який пристрій, що має аудіовхід AUX. Якщо в автомобільній магнітолі, активних стереоколонках або іншому відтворювальному пристрої немає Bluetooth, то через ресивер можна передавати звук з будь-якого телефону або планшета.
Мініатюрний ресивер виготовлений з надійних та якісних матеріалів — алюмінію й пластику. Щоб почати користуватися пристроєм, потрібно лише підключити його до системи автомобіля й до смартфона за допомогою Bluetooth 5.0. Вбудований акумулятор ємністю 145 мАг дозволить Usams Mini Car jack 3.5 mm працювати до 6 годин у режимі музики та до 8 годин у режимі розмови.
Aдаптер оснащений мікрофоном із системою придушення шуму (DSR), який дозволяє організувати в автомобілі гучний зв’язок Hands Free. Крім того, завдяки компактним розмірам, ергономічному дизайну та наявності кнопок управління на приймачі легко і просто перетворити дротові навушники на бездротові.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Usams |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 145 mAh |
| Вес | 19 г г |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
| Вихідний роз’єм | mini jack 3,5 мм |
| Гарантийный срок | 6 міс |
| Колір ресивера | Gray |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Материал рамы | ABS-пластик, алюмінієвий сплав |
| Мoдель | US-SJ519 3.5DC Mini Car Wireless Audio Receiver |
| Особенности | Мікрофон, гучний зв’язок |
| Радиус действия | До 10 м |
| Размер | 52 × 13 × 46 мм |
| Время зарядки | 1,5 год |
| Время работы | 6 годин |
- Цена: 346,86 ₴






