
Bluetooth-ресивер BOROFONE BC42 Car AUX BT receiver Black
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: BC42B
338,08 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Bluetooth-ресивер BOROFONE BC42 дозволить без додаткових проводів відтворювати музичні доріжки зі смартфона чи планшета на різних пристроях без Bluetooth. Це може бути автомобільна магнітола, динаміки чи навіть навушники, які з дротових миттєво перетворяться на дротові.
Аудіоадаптер для автомобіля BOROFONE BC42 призначений для бездротового прийому звукового сигналу й передачі його на будь-який пристрій з AUX-вхом, — тобто він сумісний з аудіообладнанням з інтерфейсом 3,5 мм. Завдяки ресиверу можна не тільки транслювати музику на динаміки, а й говорити по гучному зв'язку, що особливо зручно під час поїздки за кермом.
Користуватися bluetooth-ресивер BOROFONE BC42 надзвичайно зручно й приємно. На передній стороні корпусу розміщена велика помітна кнопка для відповіді на дзвінок — вона одразу вмикає режим гучного зв’язку.
BOROFONE BC42 оснащений вбудованим акумулятором, який забезпечує до 10 годин роботи пристрою в режимі прослуховування аудіодоріжок. Щоб поновити заряд ресивера, знадобиться 2 години.
Ще одна безперечна перевага bluetooth-ресивера BOROFONE BC42 — стильний витриманий дизайн. Корпус чорного кольору із заокругленими формами приваблює своїм мінімалізмом і «м’якістю».
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 200 mAh |
| Вес | 23 г г |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Колір ресивера | Black |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Материал рамы | ABS-пластик |
| Мoдель | BC42 |
| Особенности | Підтримка TF-карт, сумісна з аудіообладнанням із входом 3,5 мм |
| Размер | 33 × 59 × 13 мм |
| Время зарядки | 2 години |
| Время работы | 10 годин |
- Цена: 338,08 ₴







