
ХИТ! Электросамокат SHARP EM-KS1AEU-B 8,5" 350 Ват
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: EM-KS1AEU-BS01
23 000 ₴
Показать оптовые цены+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електросамокат SHARP EM-KS1AEU-B — електричний самокат, за допомогою якого можна досить швидко переміщатися по місту, уникаючи необхідності використовувати громадський транспорт. Завдяки складному механізму його можна досить зручно транспортувати, а при зберіганні він не займає надто багато місця. У SHARP EM-KS1AEU-B встановлений електропривід потужністю 350 Вт. Максимальна вантажопідйомність становить 120 кг. Для уповільнення швидкості і зупинки використовується ручне дискове гальмо. Завдяки додатку Sharp Life уся необхідна інформація про подорожі є прямо на вашому телефоні. А зручне USB-підключення забезпечує заряджання телефону. Повні 8,5-дюймові колеса гарантують, що у вас буде менше проблем із проколами, і ви зможете з легкістю долати міські нерівності. Цей тип колес забезпечує безпечну поїздку незалежно від того, наскільки високий бордюр. Акумулятор має ємність 6,6 Ач, чого достатньо для поїздки до 25 км. Повна зарядка займає близько 4-5 годин. Зручний для читання дисплей скутера та додаток дають вам повну інформацію про заряд акумулятора.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SHARP |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Потужність | 350 Вт |
| Колір | Black |
| Живлення | Акумулятор |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Бренд | Sharp |
| Додаткові характеристики | Механічний дзвінок, управління через додаток, подвійна тормозна система, LED-дисплей |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Вага в упаковці, кг | 18 кг |
| Ємність батареї | 6,6 Ah |
| Напруга | 36 V |
| Модель електросамоката | EM-KS1AEU-B |
| Максимальна дальність пробігу, км | 25 км |
| Максимальна швидкість, км/год | 25 км/год |
| Розмір коліс | 8,5" |
| Рівень захисту від вологи | IPX4 |
| Сидіння | Без сидіння |
| Максимальне навантаження, кг | 120 кг |
| Розмір в розкладеному вигляді, мм | 470 x 1190 x 1065 |
| Необхідний час для повного заряду | 4-5 год |
| Розмір упаковки, мм | 190 x 480 x 1110 |
| Розмір в складеному вигляді, мм | 470 x 455 x 1065 |
- Цена: 23 000 ₴








