
Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ18A PD20W+QC3.0 car charger set(Type-C to iP) Black
- Нет в наличии
- Код: BZ18ACLB
182,59 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Автомобільний зарядний пристрій Borofone BZ18A PD20W+QC3.0 car charger set (Type-C to iP) Black забезпечує швидкий і стабільний заряд. У пристрої передбачена багаторівнева система захисту від перегріву, перевантаження і короткого замикання. Аксесуар підтримує технології Quick Charge 3.0 і PD, таким чином забезпечує високу швидкість зарядки. Максимальна сила струму становить 3 А.
Аксесуар може використовуватися в легкових і вантажних автомобілях на 12 і 24 V бортової напруги. Модель виготовлена з високоякісного пластику і має досить компактні розміри. В комплект входить кабель Type-C/Lightning.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 22 г |
| Особенности | Функція швидкої зарядки |
| Быстрая зарядка | Power Delivery, Quick Charge 3.0 |
| Питание | 12 - 24 V |
| Тип разъема | Type C |
| Количество USB-портов | 2 |
| Вид | Зарядное устройство |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | BZ18A PD20W+QC3.0 car charger set(Type-C to iP) |
| Выходная мощность | 20 W |
| Материал рамы | ABS + PC |
- Цена: 182,59 ₴





