
Портативна зарядна станція BPI G1000 1000W 300000mAh 1110Wh
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: BPI-G1000-1000W
33 665,57 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зарядна станція BPI G1000 дозволить не хвилюватись про розрядку електроприладів при виключенні світла! Номінальної потужності в 1000 Вт вистачить для зарядки ноутбука, павербанка, телефона, планшета одночасно!
Станція BPI G1000 має дев’ять універсальних виходів, які дозволяють швидко підзарядити і підтримати роботу будь-якого девайсу, який ви використовуєте в повсякденному житті. Зарядна станція також підійде для включення насосів опалення. Зарядна станція має потужну систему охолодження, яка працює майже безшумно навіть в пікових навантаженнях. Крім того, за умов постійного виключення світла, зарядна станція BPI G1000 має блок живлення 117 Вт, що дозволить швидко зарядити саму станцію.
Окрема перевага — формфактор: зарядна станція BPI G1000 важить всього 11,5 кг і має компактні розміри: 320*230*260 мм. Витримує температури від -10 до +60 градусів До цього ж зарядну станцію BPI G1000 можна заряджати за допомогою сонячної батареї 18V 3A max.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність | 200 000 mAh |
| Бренд | BPI |
| Вага | 11,5 кг |
| Вихід | 2×USB, QC 3.0, USB-C, AC, 2×DC, прикурювач 12 В |
| Гарантийный срок | 3 міс |
| Зарядка | розетка, сонячна панель |
| Кількість USB-виходів | 4 |
| Модель | 1000 W |
| Особливості | можна заряджати за допомогою сонячної батареї 18V 3A max |
| Потужність номінальна | 1000 W |
| Потужність пікова | 3000 W |
| Тип акумулятора | потрійний літієвий |
- Цена: 33 665,57 ₴




