
Портативна зарядна станція BPI G2000 2000W 600000mAh 2200Wh
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: BPI-G2000-2000W
49 203,52 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зарядна станція BPI G2000 дозволить не хвилюватись про розрядку електроприладів при виключенні світла. Номінальної потужності в 2000 Вт вистачить для зарядки ноутбука, павербанка, телефона, планшета одночасно! Станція BPI G2000 має дев’ять універсальних виходів, які дозволяють швидко підзарядити і підтримати роботу будь-якого девайсу, який ви використовуєте в повсякденному житті. Ви можете ввімкнути холодильник, закип’ятити чайник або нагріти їжу в мікрохвильовці з BPI G2000. Зарядна станція також підійде для включення насосів опалення.
Зарядна станція має потужну систему охолодження, яка працює майже безшумно навіть в пікових навантаженнях. Крім того, за умов постійного виключення світла, зарядна станція BPI G2000 має блок живлення 204 Вт, що дозволить швидко зарядити саму станцію.
Окрема перевага — формфактор: зарядна станція BPI G2000 важить всього 18,5 кг, і має компактні розміри: 320*230*330 мм. Витримує температури від -10 до +60 градусів До цього ж зарядну станцію BPI G2000 можна заряджати за допомогою сонячної батареї 18V 3A max.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність | 2200 Wh (600 000 mAh) |
| Бренд | BPI |
| Вага | 18,5 кг |
| Вихід | 2×USB, QC 3.0, USB-C, AC, 2×DC, прикурювач 13 В |
| Гарантийный срок | 3 міс |
| Зарядка | розетка, сонячна панель |
| Кількість USB-виходів | 4 |
| Модель | 2000 W |
| Особливості | можна заряджати за допомогою сонячної батареї 18V 3A max |
| Потужність максимальна | 5000 W |
| Потужність номінальна | 2000 W |
| Тип акумулятора | потрійний літієвий |
- Цена: 49 203,52 ₴



