
Світлодіодна лампа на акумуляторах бренду DP LED-713
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: LED-713
510,98 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лампи на акумуляторах — чи не найкращий варіант резервного освітлення. Рекомендуємо замовити цю універсальну річ: вона стане в пригоді як вдома, так і в комерційних приміщеннях, наприклад у магазинах.
Ліхтарики дають спрямований потік, а ось лампи мають широкий промінь і їхнє розсіяне світло добре освітлює кімнати. Ще одна беззаперечна перевага — легкість і компактність.
Збезпечте безперебійним освітленням будинок, виробництво, магазин чи кабінет. Лампу можна тримати в руці, ставити на поверхню і чіпляти на стіну.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DP |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1300 mAh |
| Бренд | DP |
| Вид встановлення | підлоговий / настільний / настінний |
| Гарантийный срок | 1 міс |
| Кількість ламп освітлення | 21 світлодіод |
| Матеріал | Пластик |
| Модель | LED-713 |
| Особливості | 2 режими роботи (100 %, 50 %) |
| Потужність | 2,1 Вт |
| Розмір (") | 17,5 × 5,5 × 4,5 см |
| Світловий потік | 800 лм |
| Тип джерела світла | світлодіодна |
- Цена: 510,98 ₴









