
Блекаут! Світлодіодна лампа на акумуляторах 30 см
- В наличии
- Код: LED-30
449 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лампи на акумуляторах — чи не найкращий варіант резервного освітлення. Рекомендуємо замовити цю універсальну річ: вона стане в пригоді як вдома, так і в комерційних приміщеннях, наприклад у магазинах.
Ліхтарики дають спрямований потік, а ось лампи мають широкий промінь і їхнє розсіяне світло добре освітлює кімнати. Ще одна беззаперечна перевага — легкість і компактність. Довжина лампи 30 см.
Більше ламп — більше можливості забезпечити безперебійним освітленням будинок, виробництво, магазин чи кабінет!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 600 mAh |
| Гарантийный срок | 1 міс |
| Живлення | microUSB |
| Кабель | microUSB/USB 20 см |
| Колірна температура | 3000-6000 K |
| Кількість ламп освітлення | 20 світлодіодів |
| Матеріал | ABS-пластик, алюмінієвий сплав |
| Модель | на акумуляторах 30 см |
| Особливості | датчик движения |
| Потужність | 1,2 W |
| Розмір (") | 30 × 2,4 × 1,9 см |
| Світловий потік | 101,2 lm |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип акумулятора | 602045 |
| Тип джерела світла | світлодіодна |
| Час зарядки | 2,5 год |
| Час роботи | 3 години |
- Цена: 449 ₴







