
Електросамокат Freego ES-11S 11" 1000W
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: ES-11S
44 641,84 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електричний самокат ES-11S — один з найбільш ретельно протестованих електронних самокатів, розроблений для індивідуальних споживачів. Він забезпечує дійсно преміальне, надійне та стильне водіння.
Матеріал
Як основний матеріал для електроскутера використовується алюмінієвий сплав: завдяки цьому він міцний і довговічний, а вагу вдалося зменшити до 27 кг.
Складна конструкція
Довжина самоката в складеному вигляді становить лише 115 см, ви можете покласти його у багажник вашого автомобіля.
Регульована труба
Труба, що регулюється, здатна задовольнити різні вимоги користувача (незалежно від того, який у вас зріст: 200 см або 150 см), вам буде дуже зручно кататися на цьому самокаті.
Велика дальність
Для багатьох користувачів дальність має вирішальне значення. Тому ми використовуємо високопродуктивні акумуляторні елементи. Це значно збільшує запас ходу електросамоката та дозволяє проїхати близько 50–60 км на одній зарядці.
Потужний двигун
Щоб покращити продуктивність скутера, ми використовуємо безщіткові двигуни потужністю 1000 Вт замість 500 Вт.
Передня та задня підвіска
Завдяки конструкції з подвійною підвіскою ES-11S може адаптуватися до більш складної місцевості. Будь то рівні дороги чи нерівні гірські райони, у вас буде гарне почуття їзди.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Freego |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батареї | 15 Ah |
| Бренд | Freego |
| Вага в упаковці, кг | 33 кг |
| Колір | Black |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Максимальна дальність пробігу, км | 60 км |
| Максимальна швидкість, км/год | 50 км/год |
| Максимальне навантаження, кг | 120 кг |
| Модель електросамоката | ES-11S |
| Напруга | 48 V |
| Необхідний час для повного заряду | 5-8 год |
| Потужність | 1000 Вт |
| Розмір коліс | 11" |
| Рівень захисту від вологи | IP54 |
- Цена: 44 641,84 ₴





