
Електросамокат Freego E10 pro 10" 500W
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: E10PRO
23 127,75 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Потужний двигун 500 Вт
З потужністю двигуна 500 Вт, запасом ходу 40 км та швидкістю 40 км/год ви можете отримати ідеальний досвід водіння.
Електронне заднє гальмо
Модернізована електронна система управління забезпечує більш ефективне водіння. Нековзка ручка. Навіть у дощовий день ви, як і раніше, маєте контроль над кермом.
Висока безпека
Відмінна конструкція підвіски дозволяє комфортно та плавно їздити навіть по вибоїстій місцевості.
Багатофункціональний дисплей для їзди
Розумний РК-дисплей відображає поточну швидкість, потужність і дані про подорож.
10-дюймові товсті шини з повітряним наповненням
10-дюймові колеса оснащені пневматичними гумовими шинами (з камерами), які забезпечують плавне та чутливе водіння.
Потужні фари
Потужні фари та червоний задній ліхтар: фари необхідні для нічної їзди, але не на всіх скутерах вони є. Електричний скутер E10pro має надяскраві фари потужністю 1,1 Вт з дальністю дії до 6 метрів для додаткової безпеки. Червоні задні ліхтарі чітко блимають під час гальмування, попереджаючи інших пішоходів та транспортні засоби на дорозі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Freego |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Красный |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батареї | 7,5 Ah |
| Бренд | Freego |
| Вага в упаковці, кг | 23 кг |
| Колір | Black |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Максимальна дальність пробігу, км | 40 км |
| Максимальна швидкість, км/год | 40 км/год |
| Максимальне навантаження, кг | 120 кг |
| Максимальний кут підйому | 24 |
| Модель електросамоката | E10Pro |
| Напруга | 48 V |
| Потужність | 500 Вт |
| Розмір коліс | 10" |
| Рівень захисту від вологи | IPX54 |
- Цена: 23 127,75 ₴






