
Портативна зарядна станція Junlee PS-1000 1000W 972Wh
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: PS-1000
25 896,59 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Портативна зарядна станція Junlee PS-1000 1000W─ це автономне джерело живлення з потужним вбудованим літієвим акумулятором. Гаджет призначений для розумної зарядки і живлення зовнішніх пристроїв постійним струмом, а також змінним струмом чистої синусоїдальної форми.
Працює зарядна станція Junlee практично безшумно, що є її очевидною перевагою в порівнянні з бензиновими і дизельними генераторами. Апарат оснащений акумуляторною батареєю, здатною видавати потужність до 1000 Вт·год і володіє ємністю 210 000 мА·год, з високою щільністю енергії та тривалим терміном служби.
Заряджатися пристрій може від сонячної панелі, в автомобілі та за допомогою адаптера постійного/змінного струму (27 ─ 42В).
Інвертор змінного струму 1000 Вт живить різні цифрові та електричні пристрої, такі як ручна дриль, плита, вентилятор, телевізор, лампа тощо. Порт для прикурювача з постійним струмом 12 В підтримує автомобільні бортові пристрої, такі як автомобільний холодильник, автомобільний пилосос, автомобільний насос. Подвійний порт DC5525 12 В/3А підтримує деякі пристрої з живленням 12 В, наприклад світлодіодні лампи, вентилятори постійного струму, телевізори постійного струму. Подвійні порти USB QC3.0 заряджають більшість пристроїв із підтримкою USB, таких як смартфон, Bluetooth,-годинник та інші гаджети. Порт USB Type-C підтримує більшість пристроїв USB-C, таких як ноутбуки, планшети чи смартфони.
Зарядна станція також оснащена світлодіодним ліхтарем потужністю 11,1Вт, який має можливість зміни яскравості та може світити до 600+ годин.
Велика ємність акумулятора і підвищена вихідна потужність апарату дозволяє використовувати його замість бензинового генератора, а вироблюваний змінний і постійний струм забезпечує енергією роботу різних пристроїв, в тому числі підключаються до звичайної побутової електромережі. Портативна зарядна станція буде корисна і стане вигідним придбанням не тільки для тих, хто подорожує в будинках на колесах і на стандартному автотранспорті, але і для звичайних користувачів в якості аварійного джерела живлення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Junlee |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність | 210 000 mAh |
| Бренд | Junlee |
| Вага | 8,6 кг |
| Вихід | 2 x AC; 1 x DC5521; 1 x DC 12V; 2 x USB-A; 1 x USB-C |
| Гарантийный срок | 6 міс |
| Дисплей | LED-дисплей |
| Зарядка | мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка, акумулятор |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Кількість USB-виходів | 3 |
| Кількість вихідних портів | 7 |
| Матеріал | Aluminum alloy + ABS + PC |
| Модель | PS-1000 |
| Особливості | cвітлодіодний ліхтарик 1W, зарядка від сонячної панелі 27V-42V 5A |
| Тип акумулятора | літій-іонний |
- Цена: 25 896,59 ₴









