ХІТ ПРОДАЖІВ

Электросамокат E-Fox E10MAX 10" 350 Вт 40 км максимальная дальность
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: EFOX-ES850-MAX
23 000 ₴
Показать оптовые цены+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електросамокат E-Fox E10MAX — легкий, швидкий, функціональний. Створений для людей, які обожнюють активний відпочинок і постійно в русі. Простий в експлуатації, особливих навичок водіння не треба. Самокат забезпечує стабільне водіння і легку маневреність. Електричний самокат E-Fox E10MAX оснащений безшумним двигуном потужністю 350 Вт. У транспорті передбачено три варіанти швидкості — 12/25/30 км/год. Самокат може витримати масу до 120 кг. Він легко долає підйоми до 30 градусів. Електросамокат використовує 10-дюймові шини з високою еластичністю і зносостійкістю. Також він оснащений високочутливим дисковим гальмом. Подвійна амортизація забезпечує комфортне пересування не тільки на рівних дорогах — вона допомагає насолоджуватися додатковими кілометрами на всіх типах місцевості. Акумулятор великої ємності (10 Ah) забезпечує до 40 км руху, щоб доставити вас туди, куди вам потрібно. Максимальний час використання — 4 год. Однак показники можуть змінюватися залежно від умов їзди, маси водія, швидкості та/або рельєфу місцевості.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Производитель | E-Fox |
| Пользовательские характеристики | |
| Потужність | 350 Вт |
| Час роботи | 4 год |
| Бренд | E-Fox |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Ємність батареї | 10 Ah |
| Напруга | 36 V |
| Модель електросамоката | E10MAX |
| Максимальна дальність пробігу, км | 40 км |
| Максимальна швидкість, км/год | 12/25/30 км/год |
| Розмір коліс | 10" |
| Максимальне навантаження, кг | 120 кг |
| Максимальний кут підйому | 30° |
- Цена: 23 000 ₴







