
Автомобільний пилосос Usams US-ZB253 Mini Handheld Vacuum Cleaner LEJ Series White
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: XCQZB25301
1 149 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Usams US-ZB253 Mini Handheld Vacuum Cleaner LEJ Series White ─ мініатюрний автомобільний пилосос. Інтерфейс зарядки ─ USB Type C, кабель додається в комплекті з аксессуаром.Також разом з пилососом є дві насадки, які розширюють можливості пристрою.
Пристрій виконаний з сучасного полікарбонату і термопластика ABS, що, в свою чергу, забезпечує надійність і довговічність пилососа. Підтримує високу потужність, завдяки чому допоможе очистити всі забруднені важкодоступні зазори автомобіля: якісно очищає дрібні елементи, пил в зазорах кнопок, кутах.
Компактний пилосос створений, щоб усувати невеликі за об’ємом забруднення Пилозбірник має невеликий обсяг – 52 мл, тому ідеально підходить, щоб зібрати розсипані крихти, сигаретний попіл, шерсть тварин, легко очищає як гладкі, так і пористі поверхні.
Мініатюрний розмір дозволяє возити пристрій в автомобілі, він поміщається в кишені дверей салону або в бардачок. Зарядка пристрою відбувається за 3 год, час безперервної роботи становить 15 хв, завдяки чому є можливість подбати про чистоту салону авто в будь-який час, тримаючи його в одній руці.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Usams |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Вес | 0,36 кг г |
| Гарантийный срок | 6 міс |
| Питание | Аккумулятор |
| Цвет | white |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Материал рамы | ABS + PC |
| Мoдель | US-ZB253 |
| Объем контейнера для мусора | 52 мл |
| Пилозборник | Контейнер |
| Мощность | 65 Вт Вт |
| Назначение | Прибирання в автомобілі |
| Рабочее давление | 5500 Па |
| Размер | 218.8 × 156 × 60 мм |
| Уровень шума | 80 дБ |
| Тип уборки | Сухе |
| Час зарядки, год | 3 год |
| Час роботи, хв | 15 хв |
- Цена: 1 149 ₴






