
Фен Rechargeable wireless hair dryer VVU CFJ-3 (36V) White СN
- Нет в наличии
- Код: CFJ-3/36V
3 765,37 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Rechargeable wireless hair dryer VVU CFJ-3 (36V) White — це сучасний портативний фен, що працює від акумуляторів.
Стильний вигляд
Фен Rechargeable wireless hair dryer VVU CFJ-3 виконаний у стриманому футуристичному дизайні. Має привабливий білий колір. Завдяки відсутності проводів він займає менше місця при зберіганні.
Бездротова конфігурація
Акумуляторний фен CFJ-3 має безліч переваг завдяки безпровідній конфігурації. Фен на акумуляторах дозволяє сушити й укладати волосся де завгодно. Навіть якщо розетка далеко від дзеркала — це більше не проблема.
Крім того, буває, що розетка розташована не з руки, і тоді кабель постійно заважає. Акумуляторний фен не створює подібних перешкод. Ним зручно буде користуватися як правші, так і лівші.
У похід, на кемпінг, у поїздку
Акумуляторний фен відрізняється компактними габаритами, тому дуже зручний у транспортуванні. Його комфортно брати із собою в поїздки, на кемпінг, у похід. А ще заряджений фен на акумуляторах стане в пригоді за відсутності світла.
Функціональність
Фен Rechargeable wireless hair dryer VVU CFJ-3 (36V) White має батарею ємністю 2600 mAh. Для повної зарядки девайсу потрібно 5–6 год. Потужність 400 W. Працює фен у двох режимах — холодного й гарячого повітря.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Фен |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батареї | 9 × 2600 mAh |
| Бренд | VVU&CCO |
| Вхід для заряджання | 37,8 V / 1 A |
| Колір | White |
| Модель фена | CFJ-3 (36 V) |
| Напруга | 33 V |
| Потужність | 400 W |
| Режими | природне / тепле повітря |
| Розміри | 150×254×77 |
| Тип фена | на акумуляторах |
- Цена: 3 765,37 ₴






