
SSD Patriot P220 512GB 2.5" 7mm SATAIII
- Нет в наличии
- Код: P220S512G25
1 649 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Накопичувач SSD Patriot P220 512GB 2.5" 7mm SATAIII — ідеальне рішення для повсякденних завдань. Твердотільний накопичувач створено для найліпшої продуктивності, забезпечує максимальну швидкість читання до 550 МБ/с і швидкість записування до 500 МБ/с для блискавичного доступу до файлів, швидкого завантаження великих мультимедійних файлів.
Форм-фактор 2.5" не обмежує використання цього SSD у ноутбуках і нетбуках, низьке енергоспоживання збільшить час роботи від батареї, а брак обертових частин забезпечить нульовий рівень шуму.
Головні особливості:
− Технологія флеш-пам’яті TLC.
− Сертифікати стійкості: CE, FCC, RoHS.
− Проста установка і модернізація.
− Надійний захист даних.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Patriot |
| Вид | Внутренний |
| Интерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Объем накопителя | 512 GB |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип диска | SSD |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 46 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Patriot |
| Вес | 46 г |
| Група ємності | 480Gb - 512Gb |
| Колір SSD | Black |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Модель SSD | P220 |
| Розмір (") | 100 x 69.9 x 7 мм |
| Тип елементів пам'яті | TLC |
| Форм-фактор | 2.5" |
- Цена: 1 649 ₴




