
Автономний інвертор Junlee REVO VM II PRO 5.5KW ( не можна підключати паралельно між собою)
- Нет в наличии
- Код: REVOVMIIPRO5.5KW
32 112,17 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гібридний інвертор 5.5KW — це багатофункціональний інвертор/зарядний пристрій, що поєднує в собі функції інвертора, сонячного зарядного пристрою MPPT і зарядного пристрою для акумулятора, щоб забезпечити підтримку безперебійного живлення.
Він має РК-дисплей, що може бути налаштований користувачем і легкодоступні кнопки для перемикання функцій (такі як зарядний струм акумулятора, пріоритет змінного/сонячного зарядного пристрою та прийнятна вхідна напруга на основі різних програм).
Основні особливості:
- Забезпечує на виході синусоїдальну форму напруги;
- Інвертор може працювати без акумулятора;
- Має вбудований сонячний контролер MPPT;
- Має настроюваний діапазон вхідної напруги для побутової техніки та персональних комп'ютерів за допомогою налаштування РК-дисплея;
- Має налаштування зарядного струму батареї на основі додатків через налаштування РК-дисплея;
- Забезпечує встановлення пріоритету змінного струму/сонячного зарядного пристрою, який можна налаштувати за допомогою налаштувань РК-дисплея;
- Забезпечує сумісність з напругою в мережі або генератором;
- Автоматичний перезапуск під час відновлення змінного струму;
- Має вбудований захист від перевантаження/перегрівання/короткого замикання;
- Має функцію холодного старту.
Технічні характеристики:
- Напруга батареї: 48В;
- Тип батареї: батареї Lifepo4, літієві батареї, залиті батареї, гелеві батареї, свинцево-кислотні батареї;
- Тренування з навантаженням від батареї: так;
- Тип інвертора: високочастотні інвертори.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Junlee |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 21 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Cтрум на виході | 60 А |
| Бренд | Junlee |
| Вага | 21 кг |
| Вхідна напруга | 48 V |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | метал |
| Модель | REVO VM II PRO |
| Напруга на виході | 110V/220V |
| Перетворення | DC/AC |
| Потужність | 5,5 kW |
| Призначення | перетворює постійний струм на змінний |
- Цена: 32 112,17 ₴



