
SSD Kingston SSDNow A400 480GB 2.5" SATAIII TLC
- Нет в наличии
- Код: SA400S37/480G
1 533,79 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Твердотілий накопичувач Kingston A400 значно підвищує швидкість роботи системи, забезпечуючи більш високу швидкість запуску, завантаження і передачі даних в порівнянні з механічними жорсткими дисками. Цей SSD створений на базі контролера останнього покоління зі швидкістю запису і читання 450МБ / с і 500МБ / с , і забезпечує в 10 більш високу швидкість роботи в порівнянні з традиційними жорсткими дисками. Завдяки цьому забезпечується підвищена продуктивність, висока багатозадачність і загальне прискорення системи. Більш надійний і міцний в порівнянні з жорстким диском
Переваги:
- Швидкий запуск системи, отримання та надсилання файлів
- Більш висока надійність і довговічність у порівнянні з жорсткими дисками
- Різні варіанти ємності, накопичувач можна використовувати для установки додатків або як заміну жорсткого диска
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kingston |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Объем накопителя | 480 GB |
| Скорость записи | 450 Мб/сек |
| Скорость считывания | 500 Мб/сек |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип диска | SSD |
| Вид | Внутренний |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 41 г |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Время наработки на отказ | 1000000 час |
| Пользовательские характеристики | |
| Група ємності | 480Gb - 512Gb |
| Интерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Колір SSD | 7073 |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Модель SSD | A400 |
| Размер | 100 x 69.9 x 7 мм |
| Тип елементів пам'яті | 3D TLC NAND |
| Форм-фактор | 2.5" |
- Цена: 1 533,79 ₴



