
PHD External 2.5'' Apacer USB 3.1 AC633 1TB Red (color box)
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: AP1TBAC633R-1
3 199 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Жорсткий диск Apacer AC633 оснащений унікальною внутрішньою підвіскою, що може знижувати вібрації, мінімізуючи удари, спричинені випадковими рухами.
Дана модель пройшла перевірку MIL-STD-810G 516.6 (Transit Drop Test), в результаті якої виявлено, що дані, при падінні з висоти 1,22 метра, не пошкоджуються.
Зовні жорсткий диск Apacer AC633 ретельно покритий гумою, може протистояти розбризкуванню пилу та води.AC633 має роз’єм USB Type-A , перевірений на міцність, оскільки пройшов 10 000 разів тестування підключення / відключення.
Швидкість передачі даних жорсткого диску Apacer AC633 до 5 Гбіт / с.Ємність даної моделі 1ТБ.Жорсткий диск Apacer AC633 забезпечить надійне, безпечне та зручне зберігання ваших даних та всієї необхідної інформації.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Apacer |
| Вид | Внешний |
| Внутренняя скорость передачи данных | 625 Мб/сек |
| Интерфейс | USB 3.0 |
| Объем буфера | 8 MB |
| Объем накопителя | 1000 GB |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип диска | HDD |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Скорость вращения | 5400 об/мин |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 269 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Apacer |
| Колір диска | Чорно-червоний |
| Комплект постачання | Кабель USB 3.1 Gen1 |
| Країна реєстрації бренда | Тайвань |
| Модель диска | AC633 |
| Розмір (") | 139,5 x 88,36 x 21,6 mm |
| Сумісність з брендом | Унікальна внутрішня структура підвіски може знижувати вібрації |
| Тип живлення | USB |
| Форм-фактор | 2.5" |
- Цена: 3 199 ₴




