
SSD Kingston SSDNow A400 240GB 2.5" SATAIII TLC
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: SA400S37/240G
1 234,44 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Твердотілий накопичувач Kingston A400 значно підвищує швидкість роботи системи, забезпечуючи більш високу швидкість запуску, завантаження і передачі даних в порівнянні з механічними жорсткими дисками. Цей SSD створений на базі контролера останнього покоління зі швидкістю запису і читання 450МБ / с і 500МБ / с , і забезпечує в 10 більш високу швидкість роботи в порівнянні з традиційними жорсткими дисками. Завдяки цьому забезпечується підвищена продуктивність, висока багатозадачність і загальне прискорення системи. Більш надійний і міцний в порівнянні з жорстким диском
Переваги:
Швидкий запуск системи, отримання та надсилання файлів
Більш висока надійність і довговічність у порівнянні з жорсткими дисками
Різні варіанти ємності, накопичувач можна використовувати для установки додатків або як заміну жорсткого диска
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kingston |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Объем накопителя | 240 GB |
| Скорость записи | 450 Мб/сек |
| Скорость считывания | 500 Мб/сек |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип диска | SSD |
| Вид | Внутренний |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 41 г |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Время наработки на отказ | 1000000 час |
| Пользовательские характеристики | |
| Група ємності | 240Gb - 256Gb |
| Интерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Колір SSD | 7073 |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Модель SSD | A400 |
| Размер | 100 x 69.9 x 7 мм |
| Тип елементів пам'яті | 3D TLC NAND |
| Форм-фактор | 2.5" |
- Цена: 1 234,44 ₴






