
Быстрая зарядка! Сетевое зарядное устройство Baseus Super Si QC 20W 3A + Кабель Type-C to Lightning 1m
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: TZCCSUP-B02
900 ₴
Показать оптовые цены+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Baseus Super Si Quick Charger — це якісний мережевий зарядний пристрій з підтримкою функції швидкої зарядки. Зручний, компактний та ергономічний, має вагу всього 40 грамів, з легкістю зарядить велику кількість гаджетів. Сумісний з усіма iPhone у яких є функція швидкої зарядки. Apple iPhone 8-ої серії і більш пізніх моделей підтримують PD для швидкої зарядки, це прискорює час зарядки у 3 рази порівняно із зарядними пристроями попередніх версій зарядок - 5V/1A.
Зарядний пристрій Baseus Super Si Quick Charger підтримує 3 A/ 20 Вт і забезпечує швидку зарядку як для смартфонів та планшетів Apple, так і гаджетів на базі Android. Для пристроїв Apple і Android має підтримку протоколів швидкої зарядки.
Характеристики мережевого зарядного пристрою Super Si Quick Charger:
- має функцію швидкої зарядки — Quick Charger 3.0. дозволяє швидше в 2-3 рази заряджати пристрої, в цифрах — заряджає iPhone 12 до 50% за 30 хвилин.
- вихідна потужність 20 Вт — це дозволяє заряджати як смартфони, смарт-годинники, навушники, так з легкістю впорається із зарядкою планшета.
- постачається з кабелем Type-C to Lightning довжиною 1 м — це дозволить вам зекономити на купівлі кабелю.
- виготовлений з якісного пластику, що не перегрівається, та переносить удари й падіння.
- має 6 рівнів захисту — витримує стрибки напруги, перегрівання, перевантаження тощо. Забезпечує довше життя вашого девайсу та сам здатен працювати роками.
Адаптер Baseus може використовуватись вдома, в офісі, бути вірним супутником в подорожах і робочих відрядженнях. Саме для цього в комплекті є кабель USB-C/Lightning. МЗП без проблем поміщається в кишеню, дорожну сумку чи рюкзак та може працювати з будь-якими сучасними пристроями на основі iOS чи Android. Один з кращих екзмемплярів в своїй ціновій категорії.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Универсальное |
| Вид | Зарядное устройство |
| Тип | Сетевой |
| Выходная мощность | 20 Вт |
| Мощность | 20 Вт |
| Количество USB-портов | 1 |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Функция беспроводной зарядки | Нет |
| Производитель | Baseus |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | Функція швидкої зарядки |
| Быстрая зарядка | Quick Charge 3.0 |
| Тип разъема | Type-C to Lightning |
| Сила выходного тока | 3000 мА |
| Бренд | Baseus |
| Выходное напряжение (output) | 20 W |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Кабель | Type-C / Lightning |
| Мoдель | Super Si Quick Charger |
| Совместимость с брендом | У комплекті із зарядним пристроєм поставляється кабель Type-C to Lightning довжиною 1 метр. |
| Длина кабеля | 1 м |
- Цена: 900 ₴





