
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ15 Wiseacre 22.5W fully compatible power bank 10000mAh Black
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: BJ15B
533,26 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ15 Wiseacre 22.5W fully compatible power bank 10000mAh Black вирізняється своєю універсальністю та вражаючою функціональністю, а також великою ємністю при досить компактних розмірах. Завдяки підтримці технологій прискореної зарядки, таких як Quick Charge 3.0 і Power Delivery, сумісні гаджети заряджаються швидше звичайного.
Корпус повербанку надійно зібраний, виготовлений із міцного поєднання вогнестійкого полікарбонату та ABS-пластику. У верхній частині передньої панелі аксесуара розташований, захищений глянсовою накладкою, дисплей, який допоможе контролювати його роботу та рівень заряду вбудованої батареї ємністю 10 000 mAh.
На бічній грані аксесуара знаходиться кнопка управління, а зверху ─ роз'єм Micro-USB та Type-C для його зарядки і два USB-порти для зарядки різних гаджетів. Максимальна сила вихідного струму становить 3А.
Портативна батарея підтримує режим швидкого заряджання та може заряджати гаджети з вихідною потужністю до 22.5 Вт. Сумісні моделі смартфонів Huawei, Apple, Xiaomi будуть готові до роботи у найкоротший термін. Варто звернути увагу, що пристрій, що заряджається, повинен також підтримувати прискорену зарядку. Інакше увімкнеться стандартний режим роботи.
Особливості:
− ємність: 10 000 mAh;
− можливість заряджати відразу 3 пристрої;
− підтримка протоколів швидкої зарядки;
− висока якість складових та матеріалів;
− відносно компактні розміри такого потужного пристрою;
− декілька рівнів захисту для безпечної зарядки;
− LED-дисплей з відображенням заряду батареї.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | З дисплеєм |
| Бренд | Borofone |
| Вес | 222 г г |
| Вид | Повербанк |
| Вихідні інтерфейси | 2 x USB + USB Type-C |
| Дизайн | Стандартний |
| Емкость аккумулятора | 10000 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 3 А |
| Загальна потужність | 22,5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Материал | ABS-пластик + PC вогнестійкий корпус + літій-полімерна батарея |
| Модель Power bank | BJ15 |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 3 |
| Особенности | LED-дисплей, інтелектуальне заряджання, захист від перенапруги, швидке заряджання |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Разъемы | Micro-USB/USB-C |
| Размер | 140 х 69 х 16 мм |
| Функції зарядки | Fast charging 22.5W |
- Цена: 533,26 ₴






