
Зовнішній акумулятор HOCO J91A power bank(20000mAh) Black
- Нет в наличии
- Код: 6931474769923
551,12 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
HOCO J91A power bank(20000mAh) Black ─ це зовнішній акумулятор ємністю в 20000 мАг, який продовжить час автономної роботи гаджетів.
Для заряджання мобільних пристроїв передбачені вихідні роз'єми USB. Портативна батарея підтримує зарядку з напругою в 5V та силою струму 2.1А.
Power Bank виконаний у невеликому розмірі з якісного матеріалу, тому його зручно завжди носити із собою. Обладнаний індикатором, який відображає стан батареї, тому розряджений зовнішній акумулятор не застане зненацька.
Особливості:
− дана модель має ємність 20000 mAh та тривалий період збереження заряду;
− наявність 2 USB-портів та для зарядки гаджетів;
− павербанк можна зарядити через роз'єм Micro-USB/Type-C;
− світлодіодні індикатори на корпусі: можна перевірити рівень заряду, що залишився в будь-який час;
− багаторівневий захист від замикань та перегрівів забезпечує безпечну зарядку;
− вогнетривкі матеріали, з яких виготовлений PowerBank.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | З індикатором рівня заряда |
| Бренд | Hoco |
| Вес | 403 г г |
| Вид | Повербанк |
| Вихідні інтерфейси | 2 х USB-A |
| Дизайн | Стандартний |
| Емкость аккумулятора | 20000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 2.1 A |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Материал | ABS + PC |
| Модель Power bank | J91А |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 2 |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Разъемы | Micro-USB/USB-C |
| Размер | 136 х 68 х 28 мм |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Функції зарядки | Стандартна |
- Цена: 551,12 ₴






