
Зовнішній акумулятор HOCO J59A Famous mobile power bank(20000mAh) Black
- Нет в наличии
- Код: 6931474721846
576,64 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
HOCO J59A Famous mobile power bank(20000mAh) Black ─ зручна портатина батарея великої ємності, що не дозволить залишитися без зв'язку в невідповідний момент. Вона отримала приємний дизайн, доповнений текстурованою поверхнею.
На передній панелі пауербанка розмістився невеликий LED-дисплей, на який виводяться дані про рівень заряду, що залишився. У зовнішньому акумуляторі використовуються Li-Pol елементи живлення сумарною ємністю 20 000 мАг.
Завдяки Hoco J59A можна користуватися своїми портативними пристроями на максимум, без страху залишитися з мінімальним рівнем заряду.
Особливлості:
− має ємність 20000 mAh та тривалий період збереження заряду;
− наявність 2 USB-портів для зарядки гаджетів;
− зарядка пристрою через роз'єми Lightning/Type-C/Micro-USB;
− оснащений LED-дисплеєм;
− багаторівневий захист від замикань та перегрівів, що забезпечує безпечну зарядку;
− виготовлений з вогнетривких матеріалів;
− довговічна та енергоефективна A+ полімерна батарея.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | З дисплеєм |
| Бренд | Hoco |
| Вес | 422 г г |
| Вид | Повербанк |
| Вихідні інтерфейси | 2 х USB-A |
| Дизайн | Стандартний |
| Емкость аккумулятора | 20000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 2 А |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Материал | ABS + PC |
| Модель Power bank | J59A Famous |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 2 |
| Особенности | Наявність дисплея |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Разъемы | Micro-USB / USB-C / Lightning |
| Размер | 139*70*28 мм |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
- Цена: 576,64 ₴





